Dodaj Obiekt

Zakopane Noclegi

Willa Słoneczna - Anna Pawlikowska

Promocje
Najnowsze noclegi
Najnowsze opinie
Willa Słoneczna - Anna Pawlikowska
Noclegi Bukowina Tatrzańska, tanie noclegi Bukowina Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska blisko term, noclegi
Zapytanie rezerwacyjne
ul. Słoneczna 12
34-530 Bukowina Tatrzańska
tel.: 18-20-77-460 kom.: 605-581-053
e-mail: sloneczna@bukowinatatrzanska.pl
www.sloneczna.bukowinatatrzanska.pl

Willa Słoneczna położona jest w centrum Bukowiny Tatrzańskiej, około dwustu metrów od ronda. Kto był w Bukowinie to wie, że z tego miejsca są wspaniałe widoki na Tatry. Willa Słoneczna usytuowana jest poniżej drogi dojazdowej do Bukowiny Tatrzańskiej co sprawia, że z oknien rozpościera się piękny widok na szczyty gór. Dom oddzielony jest od jezdni szpalerem drzew i parkingiem, daje to poczucie ciszy, spokoju i bliskości z naturą.

Do przystanku autobusowego i postoju busów mamy około 150 m, pozwala to planować wyprawy w góry, bez konieczności powrotu tą samą trasą, mam tu na myśli sytuację, kiedy samochód pozostawiamy na parkingu i musimy wrócić w miejsce startu.

Do przejścia granicznego ze Słowacją jest 10-15 minut samochodem, co jest dość ważną informacją dla miłośników grilla;)
W zasięgu ręki znajdują się stoiska z wyrobami regionalnymi, postój busów i dorożek, regionalne restauracje i karczmy, a przede wszystkim, dobrze przygotowane stoki narciarskie o zróżnicowanym stopniu trudności. Tym z Państwa, którym narty przysparzają więcej problemów niż radości pomocą pospieszą wykwalifikowani instruktorzy PZN ze Szkoły Narciarskiej Budzyńskich. Usytuowanie domu ułatwia, ponadto, wszelkiego rodzaju wycieczki i wyprawy w Tatry zwłaszcza Wysokie.

Do Państwa dyspozycji jest dziewięć pokoi, duży ogrodzony ogród z parkingiem. Oferujemy Państwu wspaniałą kuchnię - ilość posiłków do uzgodnienia.

Serdecznie Zapraszamy przez cały rok.

W celu uzyskania bliższych informacji dotyczących zarówno pobytu jak i instruktażu narciarskiego w naszej szkole prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Telefony:
1.Informacje dotyczące rezerwacji:  605 581 053
2.Informacje dotyczące szkolenia narciarskiego: 605 581 053Struktura ilość cena za osobę od cena za osobę do
1-os 1 35,00 49,00
2-os 3 35,00 49,00
3-os 2 35,00 49,00
4-os 2 35,00 49,00
Studio 1 35,00 49,00tanie noclegi Bukowina Tatrzańska, Noclegi Bukowina Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, noclegi wynajem pokoi Bukowina Tatrzańska, willa Bukowina Tatrzańska, noclegi, Bukowina Tatrzańska Bukowina Tatrzańska wynajem pokoi, Bukowina Tatrzańska willa, tanie noclegi Bukowina Tatrzańska
kwatery i pokoje Bukowina Tatrzańska, tanie noclegi Bukowina Tatrzańska pokoje, tatry, podhale Bukowina Tatrzańska nocleg blisko term, willa Bukowina Tatrzańska, tatry, podhale kwatery i pokoje Bukowina Tatrzańska, willa Bukowina Tatrzańska blisko term, Noclegi Bukowina Tatrzańska blisko term,

1999-2020 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms / Projekt graficzny: fotografiaigrafika.pl