Dodaj Obiekt

Zakopane Noclegi

Osada Na Brzyzku - Wynajem Pokoi

Promocje
Najnowsze noclegi
Najnowsze opinie
Osada Na Brzyzku - Wynajem Pokoi
Zapytanie rezerwacyjne
ul. Kościuszki 11k
34-520 Poronin
tel.: +48 668 550 910
e-mail: monikagut82@gmail.com
www.osadanabrzyzku.pl

Nasza osada położona jest u wrót Zakopanego w Poroninie. Lokalizacja nadaje miejscu specyficzny urok, a wypoczywając u nas Goście znajdują się w punkcie centralnym, z którego wszędzie jest blisko.

W sezonie zimowym zachęcają stoki największych stacji narciarskich: Białki Tatrzańskiej, Małego Cichego, Bukowiny, a najbliżej położony 4 os. wyciąg krzesełkowy „Harenda” widać z okien. Przez cały rok turyści przyjeżdżają by korzystać ze spacerów w tym urokliwym miejscu z dala od hałasu ulicy, rozkoszując się niesamowitym widokiem na CAŁE TATRY.
Do państwa dyspozycji oddajemy :
Duży regionalny drewniany dom (max 22 osoby) , w którym znajduje się 9 pokoi. Wszystkie posiadają łazienki, TV, ręczniki. Ogólnodostępny aneks kuchenny, sala kominkowa oraz sauna.
Dwa ekskluzywne domki z bali (max 6 osobowe). Każdy domek składa się z salonu z kominkiem i aneksem kuchennym oraz dwóch sypialni (jedna z balkonem) i łazienki. Południowa ściana salonu jest niemal cała przeszklona i pozwala na podziwianie panoramy Tatr.
Stadninę koni. Goście mogą liczyć na przejażdżkę wierzchem, dorożką lub prawdziwym kuligiem z pochodniami.
Po aktywnie spędzonym dniu można zrelaksować się na basenach i wodach termalnych zlokalizowanych w pobliżu. 

Nowość: Wi-Fi

W ogrodzie znajduje się duży kamienny grill i wędzarnia oraz miejsce na ognisko,
drewniane ławki i stoły, staw z rybami. Dla najmłodszych turystów: zjeżdżalnia oraz huśtawka.Struktura ilość cena za osobę od cena za osobę do
2-os 9 35 zł. 50 zł.
1999-2024 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms / Projekt graficzny: fotografiaigrafika.pl