Dodaj Obiekt

Zakopane Noclegi

Willa Karpińskich Centrum Zakopanego

Promocje
Najnowsze noclegi
Najnowsze opinie
Willa Karpińskich Centrum Zakopanego
Zapytanie rezerwacyjne
ul. Piłsudskiego 47c
34-500 Zakopane
tel.: (+48 18) 20 19 671 kom. 604 241 883
e-mail: karpinski@zakopane.biz
www.karpinski.zakopane.biz

Powołując się na naszą bazę turystyczną bazanoclegowazakopane.pl otrzymają Państwo 5% rabatu! :) Rezerwacja przyjmowana jest tylko telefonicznie.

Zapraszamy Państwa do naszej Willi położonej w centrum Zakopanego na ulicy Piłsudskiego - jest to piękna aleja spacerowa biegnąca od dużej Krokwi (skoczni) do oczka wodnego na Krupówkach. Z naszej Willi spacerem do Krupówek jak i do skoczni dotrzesz w 8 minut. Posiadamy 12 komfortowych pokoi, z łazienkami i TV, a także parking, saunę, miejsce do grillowania.

Jeżeli kochają Państwo wypoczynek w górach serdecznie zapraszamy do nas.

Nasza Willa usytuowana jest blisko centrum Zakopanego. Położenie to sprzyja nie tylko "wypadom" w góry czy też długim spacerom po tatrzańskich dolinkach, ułatwia również, regenerację sił w pobliskich, góralskich restauracjach czy karczmach. 

Czynny wypoczynek możliwy jest również zimą dzięki znajdującym się w pobliżu wyciągom narciarskim o zróżnicowanym stopniu trudności.
Do Państwa dyspozycji są pokoje z łazienkami, Wi-Fi (udostępnione w całym obiekcie), sala komimnkowa ogólnie dostępna. Śniadanie  (w formie bufetu i obiadokolacji).  

Serdecznie zapraszany przez cały rok.Struktura ilość cena za osobę od cena za osobę do
2-os 6
3-os 4
Studio 2 (3 osobowe i 4 osobowe)
1999-2024 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms / Projekt graficzny: fotografiaigrafika.pl