Dodaj Obiekt

Zakopane Noclegi

Rezydencja Bystre Zakopane

Promocje
Najnowsze noclegi
Najnowsze opinie
Rezydencja Bystre Zakopane
Zapytanie rezerwacyjne
ul.Droga Do Olczy 10
34-500 Zakopane
tel.: (+48 18) 20 19 671 kom. 604 241 883
e-mail: karpinski@zakopane.biz
www.rezydencjabystre.com

Powołując się na naszą bazę turystyczną bazanoclegowazakopane.pl otrzymają Państwo 5% rabatu! :) Rezerwacja przyjmowana jest tylko telefonicznie.

Zapraszamy Państwa do naszego domu Rezydencja Bystre. w pięknej części Zakopanego. To w nim czekają na Państwa komfortowe pokoje i apartamenty w rozsądnej cenie.

Posiadamy jeszcze wolne miejsca na Sylwestra i Ferie Zimowe.

Zapraszamy serdecznie do serca Podhala na wspaniały wypoczynek. Nasza okolica znana jest z szerokiej gamy atrakcji, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Gwarantujemy niesamowity klimat góralskiej miejscowości, ciszę, spokój i co najważniejsze, odpoczynek od codziennych spraw i problemów.

Zapraszamy serdecznie w nasze progi, miło nam będzie Państwa gościć. Dołożymy wszelkich starań, aby nasze spotkanie narodziło wieloletnią znajomość. Wierzymy,że dołączą Państwo do grona naszych stałych bywalców.

Do dyspozycji Gości posiadamy dwa piętra, na pierwszym znajdują się 4 apartamenty: pokoje z aneksami, kuchenka lodówka. Na drugim piętrze 3 pokoje + 1 aneks. Ilość miejsc w obiekcie 22.


  • Miejsce na grilla
  • Dostęp do kuchni

Struktura ilość cena za osobę od cena za osobę do
1999-2024 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms / Projekt graficzny: fotografiaigrafika.pl