Dodaj Obiekt

Zakopane Noclegi

Dafne Zakopane

Promocje
Najnowsze noclegi
Najnowsze opinie
Dafne Zakopane
zakopane noclegi centrum, zakopane noclegi dla grup
Zapytanie rezerwacyjne
ul. Jagiellońska 30
34-500 Zakopane
tel.: +48 (18) 200 15 17
e-mail: zakopane@dafne.com.pl
www.dafne.pl

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 216 miejsc w 3 budynkach zlokalizowanych obok siebie:  "Dafne II", "Dafne III" i "Dafne IV".

W budynku "Dafne II" posiadamy 150 miejsc w pokojach 1,2,3,4 osobowych z łazienką, TV, czajnikiem bezprzewodowym oraz w 4 osobowych studiach rodzinnych.

Większość pokoi z balkonem i pięknym widokiem na góry.
W budynku znajduje się duża jadalnia, sala konferencyjna, pokój zabaw dla dzieci.

W "Dafne III" zlokalizowane są 2 i 4 os. pokoje regionalne: sypialnia + pokój dzienny z TV, lodówką+ łazienka. W budynku znajduje się kawiarnia i salka konferencyjna na ok. 30 osób.

Dafne IV" to 50 miejsc w studiach 3 i 4 osobowych ( 2 pokoje ze wspólnym przedpokojem i łazienką ). Każdy pokój ma TV, czajnik bezprzewodowy.
W budynku znajduje się salka z tenisem stołowym.

Do dyspozycji Gości oddajemy dużą salę konferencyjną na max. 200 osób ( w układzie teatralnym) wyposażoną w sprzęt multimedialny ( rzutnik, laptop), rzutnik na folię, TV, video, łącze internetowe, nagłośnienie oraz mniejsze salki konferencyjne na 40, 30, 25, 15 osób.

Na życzenie grup zorganizowanych rezerwujemy miejsca na kolejkę linową na Kasprowy Wierch, pomagamy w organizacji wycieczek pieszych i autokarowych podając kontakt z przewodnikami i przewoźnikami autobusami lub busami.
W Zakopanem i okolicy są bardzo dobre warunki do uprawiania narciarstwa zjazdowego. Są tutaj 4 kolejki linowe i ok. 30 wyciągów narciarskich.Struktura ilość cena za osobę od cena za osobę do
1-os 65 zł. 127 zł.
2-os 65 zł. 127 zł.
3-os 65 zł. 127 zł.
4-os 65 zł. 127 zł.
Studio 65 zł. 127 zł.centrum zakopanego noclegi, zakopane tanie noclegi dla grup zakopane noclegi blisko krupówek zakopane noclegi blisko krupówek zakopane noclegi z wyżywieniem
zakopane tanie noclegi zakopane pokoje Zakopane sala konferencyjna
Zakopane tanie noclegi z wyżywieniem Zakopane noclegi z atrakcjami dla dzieci, zakopane sala zabaw dla dzieci Zakopane noclegi dla grup zorganizowanych
Zakopane noclegi prac zabaw dla dzieci

1999-2022 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms / Projekt graficzny: fotografiaigrafika.pl